Trebuie să piardă în greutate în sânii mei, Cuvinte cheie de căutare

trebuie să piardă în greutate în sânii mei

Pagina principala Mărimea sânilor are legătură cu greutatea corporală? Hei: Prietenul meu a spus recent că dimensiunea sânilor depinde de greutatea corporală sau dacă ești mai degrabă gras sau subțire. Ea trebuie să piardă în greutate în sânii mei spus că dacă ești slabă nu ai sânii mari.

Alimentatia nou nascutului - alaptarea

Nu cred că acest lucru este cu adevărat adevărat, deoarece există femei slabe care au sâni mari. Dar este cazul dacă, dacă ești gras, ai și o dimensiune mai mare a bustului, deoarece sânii sunt, de asemenea, din grăsime? Și sânii se micșorează și când slăbești? Obișnuiam să am un 60i, care este de mărimea unui 75F pe un piept foarte îngust.

Acum sunt subponderal și ar trebui să-mi port măsurătorile la 55H, ceea ce corespunde dimensiunii unui 75D pe un piept și mai îngust.

Un prieten de-al meu era supraponderal, a slăbit 20 kg și nimic nu s-a schimbat la 75G. Cred că genele joacă foarte mult aici, faptul cât de mult glandular și cât de mult țesut gras aveți în sân și dacă pierdeți în greutate într-un mod sănătos sau nu. Nu vă mirați de mărimi, spre deosebire de marea majoritate a femeilor germane, purtăm sutiene ajustate. Dar nici nu cred că depinde de greutatea corporală.

Poate că acest lucru se datorează și genelor mamei, bunicii etc. Există, de asemenea, oameni foarte slabi care au un bust bun. Practic, dimensiunea sânului este inițial determinată genetic.

Și există aproape totul, inclusiv femei subțiri cu sâni uriași. De obicei, acest lucru pare destul de disproporționat și adesea duce la dureri de spate, deoarece greutatea sânilor este atât de mare. Este ca și când ai fi nevoit să ai tot timpul un rucsac peste piept. Cu o greutate fluctuantă, totuși, câștigi și slăbești și la sâni. De aceea rareori vezi sâni mici și drăguți pe femeile grăsuțe și grase.

Mărimea sânilor are legătură cu greutatea corporală?

Anul trecut am slăbit 20 kg și am pierdut 2 dimensiuni de cană în acest proces. De asemenea, are sens, deoarece sânii constau aproape în întregime din grăsimi. Cu toate acestea, un prieten oarecum mai mare are sâni foarte mici, în ciuda greutății sale.

Cred că la un moment dat sânii nu devin mai mari, chiar dacă te îngrași: Dar dacă pierzi atât de mult, se retrage și pielea? Am citit de multe ori că pielea nu se întoarce odată cu ea și apoi sânii se lasă sau par ridați. Se poate întâmpla ca sânii să se schimbe cu greutatea fluctuantă, la fel ca sarcina, dar practic orice formă a corpului există cu orice formă de sân.

Nici eu nu vreau să devină mai mari. Sunt făcute din grăsime, deci dacă vă reduceți grăsimea, ar trebui să se micșoreze, nu?

Și poți spune aproximativ cât? De exemplu, pentru fiecare 15 kilograme, acestea devin cu 0,5 cm mai mici sau cam asa ceva. Vara sunt mai groase, deoarece este și mai cald afară și adesea invers, iarna.

Dar acum sunt și ele subțiri, deși este cald.

Bebeluşul meu are nevoie de mai mult lapte matern

Ce alte motive există de ce sunt uneori mai groase și alteori mai subțiri? De altfel, am și mâinile reci chiar acum! Am vrut să întreb dacă aș putea obține sâni mai mari prin îngrășare sunt slabă Desigur, sunt conștient de faptul că diferă de la femeie la femeie modul în care este tolerată pilula, dar aș fi fericit dacă aș primi câteva răspunsuri.

Bebeluşul va creşte şi în lungime şi în circumferinţa craniană. Scutece ude şi murdare Dacă bebeluşul primeşte lapte cât trebuie, în primele trei zile de viaţă va elimina meconiul, gros, lipicios şi negru. Apoi vor urma cel puţin scutece ude şi scutece murdare la fiecare 24 de ore. Aşteaptă-te la excremente gălbui, moi, cel puţin de dimensiunea unei monede de 2 penny aprox.

Swingo 20 este prima mea pastilă. Ai experiențe că sânii tăi au crescut mai mult? Așadar, am o întrebare: Am 1,64 m înălțime și cântăresc kg fluctuează întotdeauna: dar port mărimea 36 și îmi poți vedea prin majoritatea oaselor, dar cum funcționează că cântăresc atât de mult?

Am și oase destul de mici, delicate, dar greutatea nu se va datora mărimii bustului 75Dnu? Figura mea este foarte, foarte feminină, dar uneori destul de subțire. Poți să răspunzi la întrebarea mea? Bună ziua, am 17 ani și nu am aproape niciun sân.

Ce pot face pentru a obține sâni mai mari? Nu vreau să iau pastila doar pentru a obține sâni mai mari. De asemenea, sunt, în general, foarte slab și mă simt inconfortabil pentru că cineva are o idee despre cum aș câștiga și eu greutate pe tot corpul?

Modificari ale sanilor, care sunt normale odata cu inaintarea in varsta

Vă mulțumesc anticipat pentru răspunsuri Am început să iau pilula Maxim acum o jumătate de an, nu m-am îngrășat mult de ani de zile și puteam mânca ceea ce îmi doream, eram întotdeauna destul de slabă. Am primit sâni și fese mai mari din pastilă, ceea ce este bine, dar am o bărbie dublă și am îngrășat 10 kilograme, iar fața mea arată mult mai mare. Am vrut să știu dacă o altă pastilă ar ajuta și dacă și fesele și sânii mei se vor micșora?

Lehet, hogy érdekel