Nfl ofensiv lineman pierdere în greutate

nfl ofensiv lineman pierdere în greutate

Foști linieri din NFL dezvăluie luptele surprinzătoare ale pierderii în greutate după ce au petrecut ani de zile plătiți pentru a fi un om masiv "Fanii mă cunosc mai mult pentru a slăbi decât pentru orice am făcut în întreaga mea carieră.

Când l-am citit prima dată, l-am găsit impresionant de deprimant, dar după ce am săpat puțin mai adânc, am găsit că este de fapt ciudat de inspirat. A-ți câștiga existența ca liniar NFL este în mod inerent nebunesc, deoarece trebuie să mănânci în mod constant o cantitate absurd de mare de alimente în numele securității locului de muncă.

pierde greutatea în 5 săptămâni

Dacă ați încercat vreodată să mâncați un prânz de 5. Gross a reușit cumva să-și modifice radical aportul alimentar și stilul de viață pentru a deveni o persoană sănătoasă, care nu joacă fotbal și, în timp ce mulți dintre ceilalți tipi din poziția sa ajung să facă la fel, oricine a încercat să slăbească știe că nu este la fel de ușor ca spunându-vă doar să mâncați mai puține alimente - mai ales dacă v-ați condiționat să consumați cât de mult puteți. Dacă aș nfl ofensiv lineman pierdere în greutate două ore fără să mănânc, literalmente ți-aș fi tăiat brațul și am început să mănânc.

Pass-Blocking Cele mai multe lovituri și contact fizic în fotbal se întâmplă pe linia de scrimmage. Există trei poziții de linie ofensivă: centrul, cei doi paznici și cele două abordări. Fiecare poziție se confruntă cu un tip diferit de jucător pe linia defensivă, dar linistii trebuie, în general, să fie mari, puternici și agili. Lineman trebuie să mănânce pentru a câștiga forță și masă, dar se antrenează greu pentru a menține viteza musculară solidă și piciorul.

Nu voiam să fiu atât de mare, dar trebuia, pentru că îmi plăcea fotbalul și asta era treaba mea. Asta nu este o rușine.

riverside pierdere în greutate newport newport

Aceasta este realitatea. Nu este sănătos să-ți forțezi mesele uriașe pe gât la fiecare două ore de dragul muncii tale. Dar așa este viața unui liniar. Una dintre cele mai sălbatice descoperiri pentru mine este modul în care Thomas spune că a trebuit să-și reconecteze creierul pentru a nu mânca când era plin.

Svenska Lineman fotbal pe grilă În fotbalul pe grilăun linier este un jucător specializat în joc la linia de scrimmage. Linierii echipei care dețin în prezent mingea sunt linia ofensivăîn timp ce linierii din echipa adversă sunt linia defensivă. O serie de reguli ale NFL abordează în mod specific restricțiile și cerințele pentru linia ofensivă, a căror sarcină este de a ajuta la protejarea fundașului de a fi demis pentru o pierdere sau, mai rău, de a se simți. O diagramă a linierilor, cu linieri defensivi în formație în roșu și ofensori în verde. Linie ofensatoare Linia ofensivă este formată din centrucare este responsabil pentru punerea mingii în joc, doi gardieni care flancează centrul și două abordaje ofensive care flancează gardienii.

Când a jucat în Cleveland, a trebuit să sufere constant. Probabil că bărbatul nu simțise niciun gram de foame de când a intrat în ligă când s-a retras.

Blocare de trecere Cele mai multe lovituri și contact fizic în fotbal se întâmplă pe linia de scrimmage. Există trei poziții de linie ofensivă: centrul, cei doi gardieni și cele două abordări. Fiecare poziție se confruntă cu un tip diferit de jucător pe linia defensivă, dar linemenii trebuie, în general, să fie mari, puternici și agili. Lineman trebuie să mănânce pentru a câștiga forță și masă, dar se antrenează din greu pentru a menține viteza solidă a mușchilor și a piciorului. Semnificaţie Atacul ofensiv din stânga este în mod obișnuit asortat cu cel mai bun liniar defensiv al adversarului.

Am obiceiul să mănânc înghețată în fiecare seară și mi-ar lua mult să opresc asta, așa că nu-mi pot imagina cât de greu a fost pentru Thomas. Cea mai rea parte?

greyhound pierdere în greutate

Nu există prea multă glorie în a fi lineman. Titlurile sunt întotdeauna despre fundașii, primitorii și backback-urile. Ocazional, fundașii, siguranțele, capetele strânse devin ceva timp în centrul atenției.

folosind greutăți pentru a pierde în greutate

Dar linemenii? Nu atat de mult. Cel puțin, în sfârșit, capătă o atenție aici.

tehnologie materială pentru pierderea în greutate

Lehet, hogy érdekel