Pierderea în greutate mi a ruinat căsnicia

Omul realizează o transformare a pierderii în greutate de 40 de kilograme după trecerea în revistă

“Ai ochi frumosi, dar esti cat vaca”. Transformarea radicala a femeii, dupa ce sotul i-a spus asta

Pierderea în greutate mi a ruinat căsnicia Bryant Mettler, 46, a inversat o problemă de băut, a scăzut cu mai mult de 40 de kilograme și și-a schimbat viața. Aici Mettler, care este acum sobru, povestește povestea lui incredibilă despre transformare. Am jucat fotbal și baschet în liceu, dar am renunțat la sporturile organizate la colegiu după soția mea de astăzi și am avut o fiică la vârsta de 18 ani.

Am studiat colegiu, am lucrat cu jumătate de normă pentru soția mea și copilul meu, și a învățat cu sârguință cum să devină un nou soț.

Uzura de pierdere de grăsime. Cum scapi de depozitele de grăsime de la nivelul brațelor

Au fost multe nopți nedormite, dar scutecele au fost schimbate în locul standului de tobe. Greutatea mea a început să crească după ce am acceptat o poziție managerială în Michigan.

pierderea în greutate mi a ruinat căsnicia pierdere în greutate mare înainte și după

Nu se potrivea bine. Am pregătit rapoarte întregul weekend și mi-am sunat colegii în vacanță. Am început să beau două până la patru beri pe zi și nu am ars calorii suplimentare.

Cele mai lungi plimbări pe care le-am făcut erau excursii la baie, în hol. Pentru fiecare ianuarie vom introduce o nouă istorie a transformării fizice și mentale. Click aici pentru a afla mai multe Eram un tată tânăr — am fost tatăl a cinci și mi-am iubit copiii — dar din anumite motive m-am simțit pesimist cu privire la viitorul meu A simțit o treime Poate că era minivanul pe care l-am condus, dar m-am simțit golit emoțional.

Marianne Williamson Curs de Pierdere in Greutate

Până însoția mea și cu mine ne-am mutat în Centralia, Washington, unde acceptase o slujbă ca pastor copil într-o biserică locală Am băut două sticle de vin pe zi sau o halbă de băutură dură și am băut prea mult rapid Am păstrat sticle cu sticle în subsol și am rămas acolo unde nimeni nu le-ar găsi în mod constant. Băutul a durat ani de zile.

Nu sunt sigur cum nu am murit.

Efectele perverse ale perfectiunii Din Articole O lume perfecta Vrem sa excelam in toate. Insa daca acum de ani, indatoririle unei femei erau clare: sa faca copii, sa-i creasca, sa gateasca si sa aiba grija de gospodarie. Acum, femeile se confrunta cu multe lucruri legate de munca lor, de calitatea relatiei cu sotul, de rezultatele scolare ale copiilor, de cum arata casa, de cum arata ele insele si multe altele care adunate la un loc sunt irealizabile. E imposibil sa te descurci perfect cu casnicia, gospodaria, copiii, cariera, conditia fizica, prieteniile, sanatatea si toate celelalte in acelasi timp. Din pacate, de-o vreme buna incoace, scopul nostru este sa fim buni in toate, iar cand nu putem, ne simtim ca niste ratati.

Știu că aproape mi-am ruinat căsnicia. Soția mea și cu mine ne-am gândit la divorț.

greutate ideala femei

Relația noastră sa simțit atât de departe. Apoi, în ianuariepastorul meu ma rugat să fac parte dintr-un grup de discipoli. El ne-a cerut să alegem un cuvânt pe care la crezut Dumnezeu pentru noi anul acesta și cuvântul care mi-a venit a fost "să investească".

A fost o schimbare completă a mentalității. De atunci, am luat în considerare fiecare decizie pe care am luat — fiecare masă pe care am mâncat-o, fiecare conversație pe care am avut-o, fiecare antrenament pe care l-am făcut — ca o oportunitate de a construi un sine mai sănătos și mai bun.

Am considerat fiecare decizie pe care am făcut-o drept o ocazie de a construi un sine mai sănătos și mai bun.

Dieta comună a dezlegat nodul: soțul a pierdut în greutate, soția lui nu

Am început să beau suc de legume la micul dejun, apoi am început treptat să adaugă legume prăjite pentru prânz și cină. Mănânc totul: ardei, ciuperci, dovlecei, varză de Bruxelles, ceapă. Am întemeiat o sală de gimnastică în subsolul meu cu gantere de de lire, o bancă înclinată și o bară de bărbierit.

pierderea în greutate mi a ruinat căsnicia site ups ajută la pierderea grăsimii corporale

Acum pregătesc de minute zilnic. Și împărtășesc călătoria mea cu alții pe Instagram. Care este căsnicia mea, întrebi?

GREUTATE - SFATURI PENTRU A SLABI SANATOS

Soția mea și cu mine am sărbătorit recent cea de-a a aniversare și suntem mai puternici decât oricând. Gătesc pentru ea aproape în fiecare zi și ea ma întrebat recent dacă aș putea să-i fac un antrenament. Eu sunt o persoană mult mai bună, nu numai din punct de vedere fizic, dar și din punct de vedere mental, emoțional și mental.

pierderea în greutate mi a ruinat căsnicia arderea arzătorului de grăsime xtreme 60 ct

Lehet, hogy érdekel