Cum să mi faci soțul să piardă în greutate. Că trebuie să oferim pentru a pierde în greutate, Cum să-l încurajăm pe soțul ei să slăbească

Sunt căsătorit cu un bărbat minunat, frumos, pe care îl iubesc foarte mult.

vreau sa slabesc cu lamaie

Dar, pe parcursul căsătoriei noastre, a îmbrăcat aproximativ 40 de kilograme și vreau să-l piardă din două motive: sănătatea și desigur aspectul său. Avem copii mici și am observat că este mai letargic cu ei - și are încă treizeci de ani.

pot dormi mai mult ajutor să pierdeți în greutate

Medicul său i-a spus că nu ar strica să slăbești. Încă mai facem sex de mai multe ori pe săptămână, dar el a devenit mai mult, nu știu Pur și simplu nu este într-o formă foarte bună. Cu siguranță aș fi mai pofticios pentru el dacă ar fi mai în formă.

picătură de lire în zile

Nu mă aștept să arate ca un actor plin de șase, care joacă vampiri - chiar dacă are încă zece kilograme sau cam supraponderal, sunt bine cu asta. Și știu la ce te-ai putea gândi. Ai dreptate, nu sunt un model de costum de baie.

5 PERSOANE CARE AU ABUZAT DE SYNTHOL

Dar am avut copii și am muncit din greu pentru a mă întoarce la sinele meu înainte de sarcină, de dimensiunea 2. Îmi fac apariția o prioritate - nu numărul unu, dar îmi place să arăt bine pentru el și pentru mine.

Așa că rămân în formă, mă îmbrac frumos, îmi fac părul cum îi place, port lenjerie sexy pentru el etc.

cum să ardeți grăsimea înapoi la domiciliu

El vorbește despre pierderea în greutate și spune că trebuie să o piardă, dar nu simt că intră sincer în efortul necesar pentru sănătatea lui sau pentru mine. Vreun sfat?

Îndepărtați grăsimea inferioară a corpului Tibor Benedek foarte pierdut Startlap 2 kg slabire Soția mea este grasă, nu-mi mai place - ce ar trebui să fac? Bouvet Un set de exerciții în sala de gimnastică pentru a slăbi.

Asta ar trebui să-și pună fundul în viteză. Dacă doriți ca el să se formeze pentru a-și spori atractivitatea și priceperea sexuală, arătați-i că apreciați efortul cu morcovii sexuali: întâmpinați-l când ajunge acasă de la antrenament purtând nimic altceva decât o bandă de susținere sau transformați-vă împreună în preludiu.

Poate pierderea în greutate îmbunătățită gfr cum să pierdeți în greutate rapid însărcinată, arderea grăsimilor burții cum să pierzi grăsimea de burtă eficient. Cum să pierzi rapid și eficient în greutate acasă Verde Slimming Cafea passiona comentarii colagen Și dacă ții dietă regulat, chiar dacă slăbești, e ușor să sari. Ce sa nu faci cand esti insarcinata. Ditta Depner poți să pierzi în greutate în 65 de zile Cât de subțire Irina Dubtsova?

Dacă îl poți determina să înceapă să aibă grijă de el din motive pur hedoniste, poate își va da seama că întreaga experiență de a se forma îl face să se simtă mai bine și va începe să se antreneze din motivele corecte. Partajați-Le Cu Prietenii Tăi.

• Căutare Căutare Soțul te face să pierzi în greutate.
  • Cum pierdeți greutatea rapidă într o săptămână
  • Dieta de slabit un kg pe zi

Lehet, hogy érdekel