Unde pierdeți ultima dată

De ce și cum să vă curățați lista de e-mailuri (pas cu pas)

Asigurați-vă că nu pierdeți cheile, băieți. Just make sure you don't lose the keys, boys.

De ce sunt atât de importante informațiile de recuperare și backupurile

Și nu pierdeți nici o secundă făcându-vă griji. And don't lose one second to wakefulness or worry.

1. Tehnologii Cum să urmăriți și să găsiți Android-ul dvs.
  2. Balsam balm utilizează pentru pierderea în greutate
  3. Afaceri Ce trebuie să faceți dacă pierdeți datele de pe Puiul de rezervă din Ce e întâmplă dacă pierdeți toate datele dv.
  4. pierdeți - Traducere în engleză - exemple în română | Reverso Context
  5. Asigurați-vă că nu pierdeți cheile, băieți.
  6. pierdeti - Traducere în engleză - exemple în română | Reverso Context
  7. Sfaturi pentru gestionarea listei proaspăt curățate Când ați șters ultima dată lista de e-mailuri?

Credeți-mă, nu vreți să pierdeți asta. Trust me, folks, you don't want to miss that one.

unde pierdeți ultima dată pierderea în greutate în supraviețuire

V-am spus că n-ați vrea să pierdeți asta. Unde pierdeți ultima dată, I I told you that you wouldn't want to miss it.

Nu ar trebui sa pierdeți energia, copilul.

unde pierdeți ultima dată crash pierdere în greutate 1 săptămână

Shouldn't waste your energy, baby. Asigurați-l repede și nu pierdeți avionul ăla.

unde pierdeți ultima dată pierderea în greutate retreat polonia

Well, make it quick and don't miss that plane. Când se întâmplă după Broussard Nu pierdeți.

When you're going after Broussard Nu mă interesează câte aniversări pierdeți sau cine divorțează. I do not care how many of birthday miss Or who is divorced. Pregătiți-vă să vă pierdeți toți banii. Get ready to lose all of your monies. Câștigați sau pierdeți, întotdeauna veți avea momentul ăsta.

And win or loseyou will always have this moment. Cei care ați luat deja prânzul, pregătiți-vă să-l pierdeți.

Account Options

Anyone who had lunch get ready to lose it. Nu pierdeți vehiculele alea cu orice preț. Do unde pierdeți ultima dată lose those vehicles at any cost. Nu vreau să vă pierdeți locul de muncă. I don't want nobody to lose jobs, none of you.

Pentru că vreți doar să vă pierdeți în altă persoană. Because you all want to lose yourself in another person. Asigurați-vă că nu pierdeți ultima casa autobuz.

unde pierdeți ultima dată cum să pierzi spatele grăsimii coapsei

Make sure you don't miss the last bus home. Știu că voi aveți necazuri dacă vă pierdeți arma.

Pasul 1: adăugați sau actualizați informațiile de recuperare

I know you fellas get in trouble if you lose your gun. Era gata să vă pierdeți amândoi locul de muncă. You both nearly lose your jobs. Ordonă deschiderea, altfel o să-l pierdeți pe Martin.

Order it, otherwise you'll lose Martin.

• Vedeți cine s-a conectat ultima dată la Windows pe ecranul de conectare - Calculator -
  • Puteți pierde în greutate prin curățarea colonului
  • De ce cumpărarea unui televizor 4K acum este o risipă de bani Vedeți cine s-a conectat ultima dată la Windows pe ecranul de conectare Dacă computerul dv.
  • Regim de slabit cu carne
  • Incontinența pierderii în greutate

Vă rog, nu pierdeți adresa. Please don't lose the address. Mai bine dați-mi-l mie, înainte să-l pierdeți din nou. Well, give it to me before you go and lose it again.

Curățarea e-mailurilor: semne de avertizare

Conținut posibil inadecvat Elimină filtrul Exemplele au rolul de a te ajuta să traduci cuvinte sau expresii corect si adaptat la context. Nu sunt selectate sau validate manual, așadar pot conține termeni inadecvați.

Te rugăm să raportezi exemplele pe care le consideri inadecvate. Traducerile vulgare sau colocviale sunt în general marcate cu roșu sau cu portocaliu. Înregistrează-te pentru a accesa mai multe exemple Este simplu și gratuit Nici un rezultat pentru acest sens. Propune un exemplu.

Lehet, hogy érdekel