Pierde greutatea obține abs abs

CÂT DUREAZĂ PENTRU A OBȚINE ȘASE - PIERDEREA ÎN GREUTATE VIZATĂ - 2021

cum să pierdeți numai grasimea de grăsime pierderea în greutate îi ajută pe sciatica

Iată cum acest tânăr de 23 de ani a slăbit 20 kg în 4 luni și a făcut abs Este timpul să ieși la sală Abs de la spălătorie sunt visul suprem, nu-i așa? Dar nu sunt atât de ușor de realizat, de fapt idolii tăi de fitness preferați îți vor spune și că abs necesită mult efort.

brazilian slimming wrap alan rosenberg pierdere în greutate

Dar, dacă urmați un regim de fitness dedicat, puteți construi mușchi și obține abdominale în patru luni, la fel cum a făcut Nikhil Shetty, în vârstă de 23 de ani. Aspirantul MBA cântărea 91 kg în ianuarie, când și-a dat seama că singura dimensiune în care se potrivește acum este un XXL. Singurele dimensiuni care mă potriveau în acel moment erau un XXL sau mai mult.

Și, desigur, acest lucru a dus la multă nesiguranță. Dar, în loc să se deprime sau să-și mănânce sentimentele, Shetty a decis să meargă la sală și a rupt! E timpul să-mi schimb soarta.

ierburi care cresc pierderea în greutate soluția de scădere a greutății în greutate tls

În ianuarie, mi-am stabilit două noi obiective: să slăbesc și să iau abs. Inițial, mi-a fost foarte teamă că nu aș putea să mă ridic la înălțimea propriilor așteptări. În prima lună, am evitat tot felul de junk food și, din a doua lună, am început o dietă strictă".

pierdere în greutate cafea eddie gordon beanul de cafea ajută la pierderea în greutate

Ce exerciții de slăbit să urmeze? Seara, se îndrepta către sala de sport pentru un regim intens CrossFit, concentrându-se doar pe exerciții de slăbire. Odată ce am început să slăbesc, am observat că pierd mușchi.

pierderea de grăsime vulcanică slabesti prin alergat

Așadar, după primele două luni, mi-am canalizat energia CrossFit către ridicarea greutăților la sală pentru a-mi tonifica corpul. Cum să mențineți greutatea pe care ați pierdut-o? În fiecare zi trebuie să vă schimbați sau să vă modificați rutina de antrenament și planul de dietă. Chiar dacă sunt în afara orașului, fac de flotări și merg pe o perioadă lungă pierde greutatea obține abs abs timp și nu-mi înșel niciodată dieta.

Aspectul abs arată bine la fete? Video: OSHO Dynamic Meditation — a revolution in consciousnessIunie da ședințele sunt o modalitate eficientă de a lucra abs dvs.

Înainte de a ridica greutăți, alerg 10 minute ca cardio. Nu înot atât de mult pe cât aș vrea acum, dar puteți oricând să optați pentru o baie rapidă, deoarece vă îmbunătățește pieptul și umerii.

pierde puterea de creștere a grăsimii corporale mese ușoare pentru pierderea în greutate

Lehet, hogy érdekel